O pohár Bible Kralické
18.ROČNÍK - ROK 2019
ZZO speciál pro mladé psovody nebo mladé psy
1. místo Robert Pavlíček Cháron z Kralické tiskárny KK Kralice
2. místo Monika Zhřívalová Icona z Kralické tiskárny KK Kralice
3. místo Dominik Nováček Wenga Perunius Bohemia KK Kralice
4. místo Ludvík Nešpor Artuš Dragon Roan KK Brno - Kr.Pole
5. místo Milan Pavlíček Annie Chlupaté srdce KK Kralice
6. místo Lenka Skotáková Christian z Kralické tiskárny KK Ráječko
ZZO
1. místo Radka Pohanková Claudie ze Statku od Dobré vody KK Bíteš
2. místo Iveta Jedličková Wuzzi z Kuřimského háje KK Kuřim
3. místo Tereza Peloušková Fabio z Cagova ráje KK Lovčičky
4. místo Iveta Jedličková Wezzi z Kuřimského háje KK Kuřim
5. místo Leona Nováčková Xyla Maserau KK Kralice
6. místo Karel Kuchařík Bonaparte Castle of Bytča KK Znojmo
7. místo Martina Matuščinová Enzo Ferrari Bandidi di Praga KK Znojmo
ZVV1
1. místo Drahoslav Suchánek Cak z Cagova ráje KK Náměšť
2. místo Pavel Bartušek Chopper Derik KK Kralice
3. místo Anita Vokounová Chip Majorův háj KK Žďár
4. místo Libor Kyjovský York Daxis KK Kývalka
5. místo Lucie Dlapová
6. místo František Kosmák Yris z Kralické tiskárny KK Znojmo
7. místo Eliška Pužová Dinna Ethen KK Kralice
Nejlepší obrana ZVV1
Drahoslav Suchánek Cak z Cagova ráje KK Náměšť
ROK 2018 17 ročník sponzor krmivo Delikan
Kat:ZZO 1 místo Eliška Pužová -Dinna Ethen NO KKkralice 58b
2 místo:Zuzana Havlíčková-Blackie z Kralické tiskárny NO KK kralice 57,5
3 místo:Miroslava Smetanová ACO Florance May Meroxen 57,5b
4 místo : Drahoslav Suchánek Cak z Cagova ráje 12 měsíční pes NO 55b
7 místo Leona Nováčková Hanno von Gross Zeunder NO KKKralice7 místo
8 místo Pavel Fiala Junkers Valaimdar chod.pes KKKralice 8 místo (9 soutěžících)
Kat ZZO1 1 místo Marie Kavalcová Amunsen ze Srbovky BOC 89b
2 místo Radka Pohanková Perla Gasko Prim Howard 85b
3 místo Aneta Kárníková Bastile strážce palisád 74b
Kat ZVV1 1 místo Pavel Bartůšek Xela z kralické tiskárny 94,5+89 183,5b kkKralice
2 místo Zuzana Chalupská Chopper Derik 97+78 175b kk Kralice
3 místo Josef Chvátal Lukas bez PP 70+81 151 KK Kývalka
Kat IPO1 1 místo Ivoš Čapoun Catty Sharmat 95+93 188b BOM kk Miroslav
2 místo Kristína Nováková Mafi z Kuřim.háje NO kk Kuřim 185,5b
3 místo Anna Jandová Limetka z Kuřimského háje NO Kuřim 127B